Hizmetlerimiz

Yazı yorumları: 0 Onaylandı 0 Bekliyor Yorum ekle

Ahsap Tahta Sandik Üretimi

Ahşap Tahta Sandık Üretimi
Müşteri isteği doğrultusunda ISPM standartlarına uygun fırınlama ve reçine emdirme işlemi ile tüm dünyaya sevkiyat olanağı sağlayan 2000 kg a kadar yük tasiyan bir ambalaj çeşididir. Üretimde yapılan paketleme işlemi için malzemelerin son kullanıcıya ulaşmasını sağlayan ve genellikle ağır tonajlı malzemelerin taşınmasında kullanılan sandık tipidir.

 

Özel Sipariş Ahşap Kutular

Özel Sipariş Ahşap Kutular
Müşteri isteği doğrultusunda ISPM standartlarına uygun fırınlama ve reçine emdirme işlemi ile tüm dünyaya sevkiyat olanağı saglayan 20000 kg a kadar yük taşıyan bir ambalaj çeşididir. Ahsap ambalaj ürünlerin korunması, dayanıklılığın sağlanması, taşınması, tüketicinin dikkatini çekmesi için kullanilir.

 

Palet Üretimi – Euro Palet

Palet �retimi - Euro Palet
Özel imalatla, istediğiniz Özelliklerde Ahşap Palet Üretimimiz mevcuttur. İletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz…
* Tam otomatik makinede EPAL standartlarinda üretilir. * Uzun kenarında yer alan EPAL ve EUR damgalarıyla diğer paletlerden kolayca ayrılır. * 4 yönden girişli * Palet köşeleri dayanıklılık için 45 derece pahlidir. * Alt tahtalar daha rahat forklift ve trans palet işlemleri için özel frezelenmistir. * Ortada bulunan damga isil işlemden geçtiğini gösterir. * Hakim hatlarinda lisansli ring (boğumlu) çivi kullanıldığından sağlamdır. * Uzun ömürlü ve ekonomiktir, ikinci el piyasası deger görür.

 

Köşebent Köpük

Koruyucu Köşebent Köpük
Ürünlerinizin hassas ve veya sivri köşelerinin nakliye esnasında zarar görmesini engellemeye yönelik bu ürünlerimiz yine ürün ve taleplerinize göre istenilen adetlerde ve istenilen şekilde temin edilebilmektedir. Birçok hassas ürün taşımacılığında ve nakliye sektöründe önem ve özen ile kullanılabilmektedir.

 

Balonlu Naylon

Balonlu Naylon
Türkiye ambalaj sektöründe balonlu naylon olarak bilinen balonlu ambalaj malzemesi, kırılabilir ürünlerin ambalajlanmasında sıklıkla tercih edilen, katlanabilir, yumuşak, esnek, saydam ve ürünleri hava şartlarına karşı da koruyabilen bir koruyucu ambalaj malzemesidir. Balonlu naylon, adından da anlaşılacağı üzere plastik hammaddeden üretilir. Balonlu naylon, düzenli olarak yerleştirilmiş, çıkıntılı, hava doldurulmuş, yarı küre şeklindeki baloncuklarıyla, değerli veya kırılgan ürünler için adeta birer yastık görevi görür.

Yukarı dön

Yorum bırak

Bitirdiniz mi?

Yukarı dön