Kullanım Koşulları

Yazı yorumları: 0 Onaylandı 0 Bekliyor Yorum ekle

Kullanım Şartları

Sayın Kullanıcı, www.ahsapambalajdunyasi.com Web Site’sine hoşgeldiniz,
Aşağıda “Kullanım Şartları“, Ahşap Ambalaj Dünyası’nın , siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir. Sistem Ahşap Ambalaj web sitesine giren yada sitedeki formları dolduran her kullanıcı Kullanım Şartları’nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kullanım şartları ;

 • 1. Site’deki tüm dokümanlar Ahşap Ambalaj Dünyası markası sahibi Kendi mülkiyetindedir. Bu dokümanlar, on-line sisteminde görülmesi için gerekli olması hali haricinde ve izin alınmaması durumunda kopyalanamaz, yeniden üretilemez. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, site’nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.
 • 2. Eğer site ile link oluşturmak isterseniz, bu link ahsapambalajdunyasi.com ana sayfasına yönlendirilmelidir.
 • 3. Ahşap Ambalaj Dünyası web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virus koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, Ahşap Ambalaj Dünyası web sitesine girmesi nedeniyle , kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
 • 4. Ahşap Ambalaj Dünyası web Sitesi’nde yer alan her türlü fiyat, bilgi , resim , açıklama ve haber (kısaca “bilgi” sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesi’nde yer alan “bilgi”lerin hatalı olduğu yada bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgi’leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda , nihai ve güvenilir enformasyonu , Ahşap Ambalaj Dünyası markası sahibi Ahşap Ambalaj Dünyası Yetkililerinden temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesi’nde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle Ahşap Ambalaj Dünyası markasının ve kendi firmasının herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
 • 5. Ahşap Ambalaj Dünyası, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme yada sona erdirme ve Ahşap Ambalaj Dünyası web sitesi’nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. Ahşap Ambalaj Dünyası web sitesi’nin hatasız olması için hertürlü tedbir almış olmakla birlikte , sitede mevcut yada oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.
 • 6. Ahşap Ambalaj Dünyası markası sahibi Ahşap Ambalaj Dünyası, bu web sitesini ziyaret ettiğinizde, doğrudan (istenilen bilgiyi vermeniz halinde) veya dolaylı olarak (ör: internet giriş kayıtları) sizinle ilgili kişisel bilgi toplayabilir.
 • 7. Ahşap Ambalaj Dünyası, isteyerek vermediğiniz takdirde, hakkınızda kişiyi tanımlayan bilgiler toplamayacaktır (örneğin isim, adres, telefon numarası, yada e-posta adresi) (“kişisel bilgi”). Eğer Ahşap Ambalaj Dünyası web sitesine kişisel bilgilerinizi verirseniz, Ahşap Ambalaj Dünyası web sitesi ve sahibi Ahşap Ambalaj Dünyası firması bu bilgileri, gelecekte, pazarlama, pazar araştırması, satış bilgilerinin takibi ve size ulaşmak gibi amaçlarla kullanmak üzere saklayacaktır. Sizden talep edilmeyen kişisel bilgileri bize verdiğiniz takdirde, bu bilgileri bu sitede belirtilen şekilde kullanmamızı onaylamış olmaktasınız.
 • 8. Internetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Ahşap Ambalaj Dünyasımarkası ve Ahşap Ambalaj Dünyası firması sorumluluğunda değildir.
 • 9. Bazı durumlarda, şahsınıza özel olmayan bilgileri toplanabilir. Bu tip bilgilere örnek olarak kullandığınız internet browser’ın türü, işletim sisteminiz, site’mize linkle ya da ilanla ulaştığınız sitenin domain ismi verilebilir.
 • 10. Kullanıcılar ile Yapımcı Firma arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda, Ahşap Ambalaj Dünyası ve GNC Ajans kayıtları delil olarak kabul edilecektir.
 • 11. http://www.ahsapambalajdunyasi.com/ web sitesi, “kullanım Şartları”nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme , yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm , yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.
 • 12. Site Türkiye kanunlarına göre kurulmuş ve işletilmektedir. Site hakkındaki ihtilafların çözümünde Türkiye kanunları uygulanacaktır ve istanbul Mahkemeleri yetkili olacaktır.

Yukarı dön

Yorum bırak

Bitirdiniz mi?

Yukarı dön